מובייל ושיווק אפליקציות

שיווק במובייל

החדירה המדהימה של הטלפונים החכמים בישראל, שהגיעו כמעט לכל אחד ואחת מאיתנו, שינתה לחלוטין את מפת השיווק הדיגיטלי. הישראלים גולשים באינטרנט דרך הסלולר ומשתמשים באופן תדיר באפליקציות שונות ומגוונות. קמפיין שיווק דיגיטלי שלא מכיר בחשיבות המובייל מוותר בפועל על למעלה מ-50% מהחשיפה הפוטנציאלית.

כל שיווק דיגיטלי חייב להיות מותאם למובייל כאשר ישנן פלטפורמות שבהן עיקר הפרסום נעשה בהכוונה סלולרית. לדוגמה, פרסום באפליקציית הניווט ווייז או פרסום באינסטגרם ששיעורי הכניסה אליה ממובייל גדולים משמעותית משיעורי הכניסה מפלטפורמות אחרות.

בחברת Web-Innovation אנחנו דואגים לנהל קמפיינים איכותיים של שיווק דיגיטלי אשר מבוססים על נראות מושלמת במובייל. אנו מנהלים ומתכננים קמפיין של שיווק דיגיטלי תוך התחשבות מתמדת בהרגלי הגלישה של הגולשים במובייל, הרגלי צריכה ששונים מהותית מהרגלי הגלישה במחשבי השולחן.

שיווק אפליקציות

כיום ישנם כלים רבים לשיווק יעיל ואפקטיבי של אפליקציות בארץ או בחו"ל. גוגל ופייסבוק נותנים פתרונות טובים לתחום ומאפשרים לפרסם את האפליקציה לקהל היעד שלה. בבסיס השיווק צריך בסופו של דבר לגרום לגולש להוריד אותה. תכנון הקמפיין, הגדרת היעדים כמו כמות הורדות, עלות להורדה ועוד פרמטרים שונים קריטיים להצלחת הקמפיין.

צרו קשר עכשיו

השיווק ברשת חייב להביא לעסק שלכם תוצאות אמיתיות. לפגישת ייעוץ מקצועית ללא עלות שלחו פרטים:

דילוג לתוכן