הדרכת פייסבוק 1/1

הדרכת פייסבוק 1/1

בעלי עסקים המעוניינים לקבל הדרכה מקצועית בנושא שיווק בפייסבוק ימצאו בהדרכה שלנו את כל מה שהם צריכים. החומרים העדכניים ביותר והשיטות הטובות ביותר ילמדו בהדרכה תוך שימת דגש על צורכי העסק של המודרך.באמצעות ההדרכה העסק שלך ירכוש כלים פרקטיים במערכת הפרסום המקצועית של פייסבוק במטרה שתוכל לנהל קמפיינים ללא צורך לפנות לגורם חיצוני.

5 שעות הכוללות את נושאי הלימוד העיקריים :

  • בניית אסטרטגיה שיווקית נכונה לעסק בפייסבוק.
  • הכרות עם יכולות הפילוח ובניית הקהלים.
  • בניית סוגים שונים של קמפיינים.
  • כתיבת מסרים, קריאטיב והנעה לפעולה.
  • ניהול ואופטימיזציה לאחר שהקמפיין הוקם.
  • הכרות עם כלי עזר וטיפים מנצחים.
  • ניהול מקצועי של עמוד הפייסבוק העיסקי.

המלצות

"אילן היקר אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהודות לך על השיעורים הנהדרים. למדתי ממך המון ואני יודע שאתה תמיד הכתובת הרצינית והמקצועית לכל שאלה בענייני שיווק דיגיטלי אפקטיבי!"
עמיחי יעקובי, קופירייטר.


"אילן הבר מעביר במכללת השרון בשנתיים האחרונות הדרכות בנושא שיווק תוכן.
ראוי לציון כי ההדרכות מתבצעות בצורה מקצועית ומעניינת . חומרי ההדרכה המצגות וכל ההתנהלות ראויים לציון לשבח . קיימת שביעות רצון גבוהה בקרב הסטודנטים והנהלת המכללה. ממליץ בחום לשבץ את אילן בתכניות הלימוד במוסדות לימודים נוספים."ערן נוימן, מנכ"ל.


"שמחתי הבוקר לקבל מהמשתתפות בהרצאה שהועברה על ידך אתמול, משוב של שביעות רצון מהתכנים שהוצגו להן בנושא השיווק הדיגיטלי ומאיכות העברת החומר על ידך. התכנים שהוצגו על ידך בפניהן, היוו גירוי לבקשה להרחבת הידע בתחום, נושא אשר יישקל בהמשך, כך שאשמח לפנות אליך שוב." בכירה בעירייה


"סיימנו עכשיו לארח אצלנו במשרד סדנא מרתקת על דיגיטל וקידום תוכן ברשתות טבולה ואאוטבריין, רק נסכם בקצרה – שהיה מרתק! תודה על ההרצאה המרתקת!!!" בעלת סוכנות דיגיטל.


"פעמים נדירות שהייתי בהדרכה שקיבלתי ידע, יישום ופרקטיקה. קבלתי ערך והבנת המערכת לפרטי פרטים. תודה רבה". פרילנסרית בתחום השיווק הדיגיטלי.


"עברנו היום סדנה בנושא שיווק מעשי בטאבולה ואאוטבריין על ידי אילן. הסדנה הייתה מאוד מקצועית, אילן הגיע מוכן מאוד וענה לנו על כל השאלות. אני ממליץ לכל מי שרוצה להיכנס לתחום, להזמין אליו את אילן ולעבור את הסדנה המעשית המעולה". בעל עסק


"רציתי להגיד לך תודה על סדנה מעניינת ומדויקת. ממש עשית סדר בדברים, שום שאלה לא נותרה בלי מענה והכל מועבר בצורה מרתקת. אני בהחלט אמליץ לכל מי שזה רלוונטי לו. תודה ובהצלחה!" בעלת עסק בתחום הדיגיטל

צרו קשר עכשיו

השיווק ברשת חייב להביא לעסק שלכם תוצאות אמיתיות. לפגישת ייעוץ מקצועית ללא עלות שלחו פרטים:

דילוג לתוכן