הרצאות

ניתן להזמין הרצאות בנושא שיווק דיגיטלי:

אודות המרצה

אילן הבר, בעלים ומנכ"ל חברת Web-innovation digital agency Ltd, סוכנות לשיווק דיגיטלי לעסקים. עבד מעל 15 שנה ובעל ניסיון עשיר בתחום מחקרי שוק בכלל ומחקרי שוק באינטרנט בפרט. מביא איתו לתחום השיווק הדיגיטלי לעסקים דגשים חדשים של בניית תכנית שיווק דיגיטלית אסטרטגית ארוכת טווח, ידע וניסיון בבניית ומציאת קהלי יעד באינטרנט ועוד. מוסמך כיועץ אסטרטגי לחברות ועסקים PSCI מטעם ה"טכניון" ואיק"א. מרצה במכללות ברחבי הארץ כמו ג'ון ברייס דיגיטאלנט ואחרות בתחומי דיגיטל השונים.

הרצאות

1. שיווק דיגיטלי לעסקים:  היכרות עם כלי השיווק הדיגיטלי , כיצד ניתן להשתמש בכלים לטובת העסק תוך התאמה ליעדי וצרכי השיווק של העסק.

2. פייסבוק: עולם שלם של אפשרויות לעסק! היכרות מעמיקה עם כלי השיווק והפרסום בפייסבוק עם התאמה לצרכים של כל עסק. לפרטים על ההרצאה >>

3. שיווק תוכן ב-Outbrain ו-Taboola: הסדנה שמאות אנשי דיגיטל פרילנסרים ושכירים בסוכנויות, מנהלי שיווק ובעלי עסקים עברו אותה. לפרטים על ההרצאה >>

4. יעוץ אסטרטגי לחברות ועסקים – היכרות עם התחום.

ההרצאות מתאימות ל: כנסים, ימי עיון וסדנאות עבור בעלי עסקים, חברות וארגונים ממגוון תחומים.

הרצאות לחברות, עסקים, גופים ציבוריים וארגונים

מחלקות מדיה, מנהלים בכירים בתחום העיסקי והציבורי, אנשי שיווק, סוכנויות דיגיטל, פרילנסרים בשיווק דיגיטלי, כולם צריכים לפעמים חיזוקים או היכרות עם פלטפורמות שונות בשיווק הדיגיטלי. חברתנו עורכת הדרכות וסדנאות לכל אותם גופים. ההדרכה היא עבור קבוצת העובדים הרלוונטית בארגון ומותאמת לצורכי הארגון הספציפי. ההדרכות הן בתחומים של גוגל Ad, פייסבוק, אינסטגרם ,שיווק תוכן (טאבולה ואאוטבריין) שיווק במייל ועוד.

הרצאות במכללות

חברתנו מספקת שירותי הדרכה והעברת שיעורים במכללות (ג'ון ברייס ואחרות) אשר מלמדות סטודנטים במסגרת קורסים  של אנשי ניהול סושיאל, מדיה ומנהלי קמפיינים PPC. השיעורים בתחומים של גוגל Ad, פייסבוק, שיווק תוכן (טאבולה ואאוטבריין), לינקדאין ועוד.

המלצות

בשם בית הספר להנדסת תעשיה וניהול ובשמי ברצוני להודות לך על ההרצאה המעניינת אשר העברת לסטודנטים בבית הספר להנדסת תעשיה וניהול בשנקר, במסגרת הקורס "טרנספורמציה דיגיטלית".
הרצאתך פתחה צוהר להבנת עולם הסקרים בסביבה הגלובאלית המשתנה בקצב מואץ. הצגת את נושא ההרצאה בצורה מרתקת, תוך הפגנת ידע רב ושיתוף קהל הסטודנטים. הסטודנטים נהנו מאד מהרצאתך ונתנו משובים מעולים. אנו מאחלים לך המשך הצלחה בכל הפעילות העסקית הענפה שלך. בברכה, פרופ' אהוד מניפז, דיקן, בית הספר להנסדת תעשיה וניהול, שנקר.


"אילן הבר מעביר במכללת השרון בשנתיים האחרונות הדרכות בנושא שיווק תוכן.
ראוי לציון כי ההדרכות מתבצעות בצורה מקצועית ומעניינת . חומרי ההדרכה המצגות וכל ההתנהלות ראויים לציון לשבח . קיימת שביעות רצון גבוהה בקרב הסטודנטים והנהלת המכללה. ממליץ בחום לשבץ את אילן בתכניות הלימוד במוסדות לימודים נוספים."ערן נוימן, מנכ"ל.


"שמחתי הבוקר לקבל מהמשתתפות בהרצאה שהועברה על ידך אתמול, משוב של שביעות רצון מהתכנים שהוצגו להן בנושא השיווק הדיגיטלי ומאיכות העברת החומר על ידך. התכנים שהוצגו על ידך בפניהן, היוו גירוי לבקשה להרחבת הידע בתחום, נושא אשר יישקל בהמשך, כך שאשמח לפנות אליך שוב." בכירה בעירייה


"סיימנו עכשיו לארח אצלנו במשרד סדנא מרתקת על דיגיטל וקידום תוכן ברשתות טבולה ואאוטבריין, רק נסכם בקצרה – שהיה מרתק! תודה על ההרצאה המרתקת!!!" בעלת סוכנות דיגיטל.


"פעמים נדירות שהייתי בהדרכה שקיבלתי ידע, יישום ופרקטיקה. קבלתי ערך והבנת המערכת לפרטי פרטים. תודה רבה". פרילנסרית בתחום השיווק הדיגיטלי.


"עברנו היום סדנה בנושא שיווק מעשי בטאבולה ואאוטבריין על ידי אילן. הסדנה הייתה מאוד מקצועית, אילן הגיע מוכן מאוד וענה לנו על כל השאלות. אני ממליץ לכל מי שרוצה להיכנס לתחום, להזמין אליו את אילן ולעבור את הסדנה המעשית המעולה". בעל עסק


"רציתי להגיד לך תודה על סדנה מעניינת ומדויקת. ממש עשית סדר בדברים, שום שאלה לא נותרה בלי מענה והכל מועבר בצורה מרתקת. אני בהחלט אמליץ לכל מי שזה רלוונטי לו. תודה ובהצלחה!" בעלת עסק בתחום הדיגיטל

הרצאה בכנס ירושלים לעסקים 2022

הרצאה בכנס ירושלים לעסקים 2022 ,צילום: אבי חיון

צרו קשר עכשיו

השיווק ברשת חייב להביא לעסק שלכם תוצאות אמיתיות. לפגישת ייעוץ מקצועית ללא עלות שלחו פרטים:

דילוג לתוכן