אודות

אודות

אני מאמין בשיווק דיגיטלי יעיל ומבוסס על קמפיין ממוקד ואיכותי. קמפיין שמתחיל עם אפיון מקצועי תוך סימון מטרות ברורות ואיתור קהלי יעד. הסוכנות שאני עומד בראשה מציעה לך מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר תוך הקפדה על ניתוחים כמותיים ואיכותיים של התוצאות.

הסוכנות מתמחה בשיווק דיגיטלי בפלטפורמות של פרסום ממומן, רשתות חברתיות, עמודי נחיתה, שיווק במייל, שיווק באמצעות תוכן ועוד. Web-Innovation מתגאה בידע עדכני, אמינות, שקיפות, יחס אישי, יצירתיות, חדשנות ויכולת חשיבה מחוץ לקופסא.

ב-Web-Innovation אנחנו מקפידים להסתכל ולתכנן תכנית שיווק דיגיטלית אסטרטגית ארוכת טווח, שתשרת את העסק שלך באופן הטוב ביותר מבחינה תקציבית והחזר השקעה.

ניסיון והסמכות

חברת Web-innovation היא סוכנת לשיווק דיגיטלי אשר הוקמה על ידי אילן הבר, מומחה ומרצה בתחום שיווק דיגיטלי במכללות דיגיטל (ג'ון ברייס ואחרות), בעל ניסיון עשיר של 15 שנה בניהול דיגיטל ומחקרי שוק On-Line במסגרת ניהול חברה בעלת פאנל מחקרי השוק הגדול הישראל.

שותף מייסד של מיזם ASKYOO – למענה על מחקרי שוק ברשתות החברתיות.

ידוע באמינותו והמקצועיות שלו שבאים לידי ביטוי בכל הקשור לניהול פרוייקטים באינטרנט וגישה חדשנית לתחום כולו.

מוסמך PSCI מטעם ה"טכניון" ואיק"א כיועץ אסטרטגי לחברות ועסקים.

ל-Web-Innovation הסמכות מקצועיות מטעם גוגל לניהול מהלכי פרסום ממומנים ברשת והינה סוכנות מוכרת ובעלת תג של  Google Partner.

תוכנית שיווקית אסטרטגית

תהליך שיווקי כלשהו, ודאי בדיגיטל מאופיין בשינויים מהירים בפלטפורמות הפרסום השונות והתפתחויות מהירות בשיטות הפרסום ולכן הוא מחייב גיבוש תכנית שיווק אסטרטגית לעסק.

התכנית מהווה מתווה בו העסק ישווק את עצמו, את מוצריו או שירותיו בצורה הנכונה, המדויקת והאפקטיבית ביותר תוך לקיחה בחשבון של השינויים האפשריים.

איך מגיעים לתוכנית כזו? ראשית לומדים בצורה יסודית את הדרך בה העסק פועל, מי הם הלקוחות וקהלי היעד, היכן בעלי העסק רוצים לראות את העסק בטווח הזמן הארוך, מה הוא הבידול השיווקי המרכזי של העסק ממתחריו, אופן הפעולה של המתחרים והסביבה העסקית וכן יתרונותיו וחולשותיו של העסק.

הכנת התוכנית ויישומה מונעת מעסקים להגיע למצב בו "העסק מנהל את עצמו לבד". מצב מסוכן שעלול לגרום לנזקים בלתי הפיכים בשלל אספקטים כמו מוניטין, יכולת הבאת לקוחות, שימור לקוחות ובסופו של דבר במכירות ובשורת הרווח.

התוכנית מנסה לחזות מכשולים, קשיים ולאן השוק עתיד ללכת.

חברת Web-innovation בונה ללקוחותיה תכנית אסטרטגית תפורה ומותאמת לכל לקוח בנפרד. אנו מגבשים תכנית זו ודואגים ליישם אותה בצורה המקצועית ביותר.

חזון

חברת Web-Innovation Digital Agency Ltd תהווה זרוע שיווקית אסטרטגית לעסקים וחברות ממגוון תחומים וגשר אל עולם השיווק הדיגיטלי תוך שימוש בכלים החדשניים, בשיטות המוכחות מעולם השיווק הדיגיטלי, מחקרי שוק והייעוץ האסטרטגי ובפלטפורמות הרלוונטיות ביותר בכל רגע נתון למימוש היעדים והמטרות השיווקיות של לקוחותיה בצורה החכמה והאפקטיבית ביותר.

דילוג לתוכן