תרומה לקהילה

אנחנו ב-Web-innovation מאמינים כי לתת זה גם לקבל. להיות חלק מהחברה הישראלית ולתרום, כל אחד בתחומו, זו חובה, על מנת שתהיה לנו ארץ טיפה יותר טובה. לכן, החלטנו לקחת על עצמנו את השיווק הדיגיטלי (כי זה מה שאנחנו יודעים לעשות) של כפר נהר הירדן. כפר נופש ייחודי לילדים המתמודדים עם מחלות כרוניות, גנטיות או מחלות מסכנות חיים, וצרכים מיוחדים. ממוקם בגליל התחתון עם נוף עוצר נשימה. זהו אחד מ-16 כפרים ברחבי העולם, המשתייכים לארגון בינלאומי.

עמותת כפר נהר הירדן בישראל הוקמה בשנת 2000, ויו"ר מועצת המנהלים שלה הוא מר חיים טופול. כפר הנופש מציע חוויות בלתי נשכחות, מלאות הנאה ועניין ובטוחות מבחינה רפואית, ללא עלות לילד ולמשפחתו. ההתמקדות של הפעילויות השונות והמגוונות היא בילד ולא במחלה איתה הוא מתמודד. המטרה היא להעצים את הדימוי העצמי של הילד ולתת לו חוויות מהנות ובלתי נשכחות כמו כל ילד.

קיימים מגוון סדנאות ופעילויות כגון: פארק ספורט אתגרי, סדנאות דרמה, מוזיקה, נגרות, בישול, קליעה למטרה בחץ וקשת, רכיבה על סוסים, בריכת שחייה מקורה ומחוממת, מאהל בדואי, פעילות ספורט מגוונת, ערבי חברה וכישרונות ועוד. המתקנים והפעילויות בכפר נגישים לנכויות פיזיות שונות ולכיסאות גלגלים. הכפר נותן מענה לשורה רחבה של למעלה מעשרים סוגי מחלות: סרטן, סוכרת נעורים, מחלות מעי דלקתיות (IBD), ציסטיק פיברוזיס, מחלות ריאומטיות, המופיליה, תלסמיה, תסמונות נדירות, שיתוק מוחין, מחלות אנדוקרינולוגיות, מושתלי כליה וכבד, מחלות לב וכלי דם, ליקויי ראייה ושמיעה ועוד.

אנחנו ב-Web-innovation גאים להיות חלק מההצלחה של הכפר ונעשה הכל על מנת שההצלחה תהיה גדולה אף יותר.

לאתר הכפר לחץ כאן

צרו קשר עכשיו

השיווק ברשת חייב להביא לעסק שלכם תוצאות אמיתיות. לפגישת ייעוץ מקצועית ללא עלות שלחו פרטים:

דילוג לתוכן