התקשרו - 050-5670060

השאירו פרטים

לפגישת ייעוץ חינם:

בנייה ניהול והדרכה

בנייה וניהול עמודי פייסבוק

פייסבוק, הרשת החברתית הגדולה והמובילה בעולם, היא לא רק קהילה ווירטואלית. עם יותר מ-4 מיליון עמודים פעילים בישראל ולמעלה מ-2.4 מיליון כניסות יומיות, זהו בראש ובראשונה כלי עסקי אפקטיבי. בניית עמודי פייסבוק עסקיים אשר נהנים מניהול מקצועי יכולה להניב תוצאות מרשימות. החל משדרוג המיתוג והמוניטין של העסק, דרך שיפור הנראות הווירטואלית והקשר הישיר עם הלקוחות, וכלה ביצירת עבודה בפועל. האפשרויות הרבות שפייסבוק מעמידה לרשותנו בניהול ובשיווק עמודים עסקיים הולכות ומתרחבות כל הזמן. עמוד פייסבוק עסקי שמנוהל היטב הוא ממש כמו אתר אינטרנט לכל דבר ועניין.

 

עמודי נחיתה

עמודי נחיתה הם חלק בלתי נפרד מכל קמפיין של פרסום ממומן. עמוד נחיתה מדויק ואיכותי, אשר מעוצב ברמה גבוהה ומנוסח בקפידה, יכול להיות טרמינל מושלם לטיסות נכנסות. למעשה, ישנה דוקטרינה שלמה ומורכבת לגבי האופן שבו צריך לפעול עם עמודי נחיתה.

שיווק דיגיטלי באמצעות עמודי נחיתה חייב להיות בעזרת חברה מקצועית. חברה אשר משלבת תחת קורת גג אחת עיצוב בסטנדרטים עדכניים, קופירייטינג איכותי ויצירתי, ניתוח מקצועי של קהלי יעד, מעקב סטטיסטי אחר התנהלות הקמפיין ועוד. כאשר כל הנתונים מתחברים זה לזה, אין ספק שתהיה לכם נחיתה מוצלחת. 

 

הדרכת פייסבוק 1/1

בעלי עסקים המעוניינים לקבל הדרכה מקצועית בנושא שיווק בפייסבוק ימצאו בהדרכה שלנו את כל מה שהם צריכים. החומרים העדכניים ביותר והשיטות הטובות ביותר ילמדו בהדרכה תוך שימת דגש על צורכי העסק של המודרך.

 

הרצאות

ניתן להזמין הרצאות בנושא שיווק דיגיטלי שיועברו ע"י אילן הבר, בעלים ומנכ"ל החברה, ההרצאות מתאימות ל: כנסים, ימי עיון וסדנאות עבור בעלי עסקים וחברות ממגוון תחומים.

 

יעוץ לחברות ארגונים ועסקים בתחום מחקרי וסקרי שוק On-Line.

היעוץ ניתן ע"י אילן הבר, מומחה לסקרי ומחקרי שוק On-Line. הקים וניהל את פאנל מחקרי השוק
האינטרנטיים הגדול בישראל.

 

 

 

אהבתם? שתפו

לפגישת ייעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם: