התקשרו - 050-5670060

השאירו פרטים

לפגישת ייעוץ ללא עלות >

אודות

Web-Innovation מתמחה בשיווק דיגיטלי בפלטפורמות של פרסום ממומן, רשתות חברתיות, עמודי נחיתה, שיווק במייל, שיווק באמצעות תוכן ועוד. החברה הוקמה על ידי אילן הבר, מומחה בפרסום ושיווק בעל ניסיון של יותר מ-6 שנים בניהול חברות אינטרנט ולמעלה מ-15 שנה בתפעול מחקרי שוק (הן עבור עסקים קטנים ובינוניים והן עבור חברות גדולות וארגונים ציבוריים).

ב-Web-Innovation אנו מאמינים בשיווק דיגיטלי יעיל ומבוסס על קמפיין ממוקד ואיכותי. קמפיין אשר מתחיל עם אפיון מקצועי תוך סימון מטרות ברורות ואיתור קהלי יעד. אנו מציעים ללקוחותינו מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר תוך הקפדה על ניתוחים כמותיים ואיכותיים.

Web-Innovation מתגאה בידע עדכני, אמינות, שקיפות, יחס אישי, יצירתיות, חדשנות ויכולת חשיבה מחוץ לקופסא. לאור ההיכרות המעמיקה שלנו עם כל הפלטפורמות המרכזיות לשיווק דיגיטלי ברשת, הקמפיינים שמנוהלים על ידי Web-Innovation הם תמיד שלם הגדול מסך חלקיו.

Web-Innovation מספקת שירותיה למגוון רחב של לקוחות. החל מפרילנסרים ועסקים קטנים ובינוניים, דרך חברות וארגונים גדולים, וכלה כמובן בתאגידים ומוסדות ציבוריים. אנו מתחקים אחר קהלי היעד הרלבנטיים ביותר ללקוח, מנתבים את הפרסום אל הפלטפורמות האפקטיביות מכל, ומייצרים תנועה בלתי פוסקת של לקוחות פוטנציאליים.

ב-Web-Innovation אנחנו מקפידים להסתכל ולתכנן תכנית שיווק דיגיטלית אסטרטגית ארוכת טווח שתשרת את העסק באופן הטוב ביותר מבחינה תקציבית והחזר השקעה.

בזכות הידע הרב שלנו בניתוח ותפעול מחקרי שוק בכלל, ומחקרי שוק באינטרנט בפרט, Web-Innovation היא שחקן חיזוק חשוב בפינה שלכם. אנו פועלים למקסם את תקציב הלקוח מבחינת Value for Money ומספקים באופן שוטף מידע אודות התקדמות הקמפיינים לפי דו"חות סטטיסטיים מדויקים ופגישות פרונטאליות. נציגינו נמצאים בקשר רציף עם הלקוח תוך מתן שירות איכותי, מקצועי ובשקיפות מלאה.

אהבתם? שתפו

לפגישת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים ונחזור אליכם: