התקשרו - 050-5670060

השאירו פרטים

לפגישת ייעוץ ללא עלות >

הדרכות שיווק דיגיטלי

הדרכות לחברות ועסקים

מחלקות מדיה, מנהלים בכירים, אנשי שיווק, כולם צריכים לפעמים חיזוקים או היכרות עם פלטפורמות שונות בשיווק הדיגיטלי. חברתנו עורכת הדרכות לכל אותם גופים. ההדרכה היא עבור קבוצת העובדים הרלוונטית בארגון ומותאמת לצורכי הארגון הספציפי. ההדרכות הן בתחומים של גוגל AdWords, פייסבוק, אינסטגרם ,שיווק תוכן (טאבולה ואווטבריין) שיווק במייל ועוד.

 

הדרכת פייסבוק 1/1

בעלי עסקים המעוניינים לקבל הדרכה מקצועית בנושא שיווק בפייסבוק ימצאו בהדרכה שלנו את כל מה שהם צריכים. החומרים העדכניים ביותר והשיטות הטובות ביותר ילמדו בהדרכה תוך שימת דגש על צורכי העסק של המודרך.באמצעות ההדרכה העסק שלך ירכוש כלים פרקטיים במערכת הפרסום המקצועית של פייסבוק במטרה שתוכל לנהל קמפיינים ללא צורך לפנות לגורם חיצוני.

נושאי לימוד העיקריים :

1. בניית אסטרטגיה שיווקית נכונה לעסק בפייסבוק.
2. הכרות עם יכולות הפילוח ובניית הקהלים.
3. בניית סוגים שונים של קמפיינים.
4. כתיבת מסרים, קריאטיב והנעה לפעולה.
5. ניהול ואופטימיזציה לאחר שהקמפיין הוקם.
6. הכרות עם כלי עזר וטיפים מנצחים.
7. ניהול מקצועי של עמוד הפייסבוק העיסקי.

 

הדרכות במכללות

חברתנו מספקת שירותי הדרכה והעברת שיעורים במכללות אשר מלמדות סטודנטים במסגרת קורסים  של אנשי ניהול סושיאל, מדיה ומנהלי קמפיינים PPC. השיעורים בתחומים של גוגל AdWords, פייסבוק, שיווק תוכן (טאבולה ואווטבריין) ועוד.

 


"אילן היקר אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהודות לך על השיעורים הנהדרים. למדתי ממך המון ואני יודע שאתה תמיד הכתובת הרצינית והמקצועית לכל שאלה בענייני שיווק דיגיטלי אפקטיבי!"
עמיחי יעקובי, קופירייטר.

 

 


"אילן הבר מעביר במכללת השרון בשנתיים האחרונות הדרכות בנושא שיווק תוכן.
ראוי לציון כי ההדרכות מתבצעות בצורה מקצועית ומעניינת . חומרי ההדרכה המצגות וכל ההתנהלות ראויים לציון לשבח . קיימת שביעות רצון גבוהה בקרב הסטודנטים והנהלת המכללה. ממליץ בחום לשבץ את אילן בתכניות הלימוד במוסדות לימודים נוספים."
ערן נוימן, מנכ"ל.

 


 

אהבתם? שתפו

לפגישת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים ונחזור אליכם: